Türkçe September Clues (11 Eylül Yalanı)

admin tarafından Paz, 04/29/2012 - 13:51 tarihinde yayınlandı

september clues

11 Eylül saldırılarını bahane edip Afganistana saldıran ,Irakta kimyasal silah var diyerek milyonlarca insanı katleden ve sonra pardon yanlış anlaşılmış,Irak'a girdik ama bir şey bulamadık diyerek gülümseyen bir insan,insan olamaz.

Bütün dünya büyük yalancı ABD arkasından nasılda gidiyor.Yaptığı her işe onay veriyor böylece zulüm yapmadığı halde  zulme dur demeyenlerde zulme ortak oluyorlar.İşte insan gerçekten böylesine adice bir planı kurup uygulayanlara karşı neden dur demez anlayamıyorum.Kuran onlarca kere düşünmez misiniz? Akletmez misiniz diyerek? Bizleri düşünmeye ve araştırmaya teşvik etmiyor mu?Ne oluyor ki biz gafil insanlar şeytanların tuzaklarına bu kadar kolay aldanabiliyoruz.

Bu video 11 eylül saldırılarının gerçek yüzünü gösteriyor TV de yayınlanmış videoları tek tek inceleyip 9-11 nasıl uydurma bir olay olduğunu gözler önüne seriyor.
Video çok ayrıntılı bir şekilde ele alınmış ve yaklaşık 1 buçuk saat sürüyor sadece bir sefer haftalık dizimizin bir bölümünü izlemeyip bu video izlemelisiniz.